Podróże po mapie

Podróże po mapie
Podróże po mapie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_hobby10.jpgMoim ogromnym i niespełnionym marzeniem jest podróżowanie. Chciałabym zwiedzić i różne rejony kraju, i wiele miejsc w Europie i poza nią. Niestety turystyka zorganizowana pozostaje poza moimi możliwościami finansowymi, więc próbuję sobie rekompensować te potrzeby w inny sposób.
Oglądam bardzo wiele programów podróżnyczych, kupuję i pożyczam różnego rodzaju atlasy i mapy. Z programów najbardziej lubię te, w których przedstawiona jest jakaś nietypowa historia, jakaś relacja, w której sama turystyka jako taka nie gra największej roli. Na przykład sytuacje, w których człowiek zmaga się z przeciwnościami albo musi pracować nad swoim charakterem.
Oczywiście wciąż mam nadzieję, że ten stan rzeczy się zmieni i prawdziwa turystyka stanie się dla mnie dostępna. Po cichu snuję plany, gdzie chciałabym pojechać i co zobaczyć. Posiłkuję się przy tym swoimi atlasami i albumami. Stworzyłam już nawet listę miejsc, których odwiedzenie będzie priorytetem i niecierpliwie czekam na moment, kiedy wreszcie wyjadę.

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About

Tagi: plisy Oświęcim, Fotoprzekaźnik Sick, rodogosz ogrody, kinesiotaping bielsko biała, zerwany triceps, Vademecum elektryka SEP, kubota l3200 cena, vetrex-v90-alphaline, szkiełkowanie kraków, Gniewiński portal, Wiedzopedia