Jachtem przez kraje śródziemnomorskie

Jachtem przez kraje śródziemnomorskie
Jachtem przez kraje śródziemnomorskie
1 vote, 9.00 avg. rating (84% score)

Grecja (4)Wody chorwackie są częścią Adriatyku i częścią Morza Śródziemnego. Adriatyk jest otoczony przez kraje śródziemnomorskie: Włochy, Słowenia, Chorwacja, Czarnogóra i Albania.
Najpiękniejsza część wybrzeża Adriatyku to właśnie
czarter Jachtów w Chorwacji. Istnieje 5,835 km linii brzegowej, z czego 1,777 km są kontynentalne i ponad 4000 km linii brzegowej należy do setek pięknych wysp, które tworzą doskonałe sceny dla korzystających z wakacji morskich. Agencje przedkładające wynajem jachtów w Chorwacji oferują szeroką gamę łodzi (żaglówki, łodzie motorowe, luksusowe łodzie, sporo super jachtów) i wiele opcji czarteru: czarter statku bez załogi, czarter z załogą, z kapitanem.
Opłata obejmuje czarter jachtu z całością jego wyposażenia oraz pełne ubezpieczenie dla jachtu i załogi. Koszty paliwa, kapitan i inne usługi dodatkowe nie są wliczone w opłatę za czarter. Kompleksowy jacht z pełnym wyposażeniem może być stosowany wyłącznie po dokonaniu płatności – 30-50% opłaty czarterowej (zaliczki) w momencie rezerwacji bądź 50-70% opłaty za czarter na cztery tygodnie przed rozpoczęciem czarteru.
źródło: http://www.yachtguru.pl/czarter-jachtow/chorwacja/

Pozostałe artykuły o rekreacji i podróżach:

About

Tagi: Fotoprzekaźnik Sick, Fotodepilacja Żary, kubota l3200 cena, GAP Fakturowy BMW, armatura łazienkowa Apavisa, Tanie multiplikatory, Szamba Betonowe Brzozów, kawitacja kielce, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Gniewiński portal